Strona 7 z 14 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 132

Wątek: Ban

Zwykły Śmiertelnik Awatar Daniero
    W sumie, to sie pomylilem, ja robie 15 klikniec na sekunde, ale trzeba 2 klawisze nacisnac, to bedzie na pol, czyli 7 i pol kratki na sekunde. Racja, 5mln-6mln w godzine obijesz. Wiecej wg mnie jest fizycznie niemozliwe.
    Bany na mnie (forum):
    1 - za sygnę, 2 - "znowu taki sam", jak już skasowałem sygnaturę (0.0)

Znawca Sztuk Walki Awatar Kayden
    Przegląda
    Konin
    Cytat Zamieszczone przez Daniero Zobacz posta
    W sumie, to sie pomylilem, ja robie 15 klikniec na sekunde, ale trzeba 2 klawisze nacisnac, to bedzie na pol, czyli 7 i pol kratki na sekunde. Racja, 5mln-6mln w godzine obijesz.
    Na macro , a ręcznie ...

Zwykły Śmiertelnik
    Z tego co widzę to Comper was nieźle wrobił. #Janusz biznesu nr 1

Zwykły Śmiertelnik
    http://prntscr.com/emgoka

aa kiedyś taką odpowiedź dostałem od Macieja kiedyś i co teraz ? co nie mogę używac klawiatury która ma wbudowane macro w sobie ? ;>

Zwykły Śmiertelnik
    Cytat Zamieszczone przez Kayden Zobacz posta
    Na macro , a ręcznie ...
    Ręcznie jak się postara to jakieś 2m PA, może do 3m dało radę by dobić

Zwykły Śmiertelnik Zbanowany
    Nie ma to jak przed pracą dowiedzieć się że jest 60 dni za macro

Gra upada

serio comper myślał że ktokolwiek wbija 10k lvl na U ręcznie? haha

podrawiam wszystkich graczy

Znawca Sztuk Walki Awatar Animan
    Ja mogę około 4 mln zbić w godzinę. Ta gra ma kilka problemów. Możemy mieć nie wiadomo ile PA, ale nie mamy żadnej realnej możliwości zbicia tego. Serio, subki x20 już dawno stały się bezużyteczne. Poza tym, wbicie tego U10k to bez botów jest nierealne. Jak sobie policzyłem, że taką świątynię saiyan musiałbym oblecieć jakieś 8000 razy, to stwierdziłem że tego nie robię. Poza tym, nie jestem w stanie takiej ilości Pa uzbierać, bo mam 400k maxa i 100 mln w plecaku, a potrzebne by było co najmniej 10 razy więcej. To już po kilku godzinach bicia się odechciewa, bo człowiek bije i bije, a fasolki tak wolno schodzą...

Zwykły Śmiertelnik
    A kiedy w końcu zostanie zbanowany tsuna za bota ,bije już od kilku lat i co maciej roobisz ? chwalisz go jeszcze i popierasz aby robił więcej ,oto jest comper games

Zwykły Śmiertelnik Awatar luki4004
    Dodaj do tego Blatowa....liże dupe i wchodzi bez wazeliny a innym wyrzuca ze na makro latają. ...Comper w pierwszej kolejności powinien zwolnić tego CAO nooba
    Ostatnio edytowane przez luki4004 ; 03-21-2017 o 07:19

Zwykły Śmiertelnik
    ja dostalem bana za to ze zbijalem dziennie max 1.2 do 2kk PA na godzine, jak mialem czas to potrafilem zbijac rano godzinke i wieczorem godzinke, komus to bardzo przeszkadzalo i dowalil mi bana za uzywanie bota... japrd z tego co tu widze to ludzie potrafia 2 x tyle zbic PA i to jest normalne... pewnie jakies gimby plakaly ze ktos za szybko lvluje to porozdawal bany za friko...

Uprawnienia umieszczania postów