Strona 6 z 14 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 132

Wątek: Ban

Znawca Sztuk Walki Awatar Shao
    Przegląda
    Thousand Sunny
    " Originally Posted by Blatow View Post
    Tak, korzystałem z niego. pisałem wyżej, że korzystałem z macro które otrzymałem, aby naprawić błędy które ono powodowało.
    m.in. do duplikowania przedmiotów."

Dokładnie, używanie to używanie, przyznał się, czekam na bana 60 dniowego, bez ostrzeżenia jak u mnie.

Chyba że jednak są równi i równiejsi?

Znawca Sztuk Walki Awatar Kayden
    Przegląda
    Konin
    Cytat Zamieszczone przez eXperius Zobacz posta
    Właśnie ja zapłace chętnie te 1200 zlociszy za ciebie jak będę wiedział że nie ma oszustów ,kurna a pózniej edytują wpisy--------- "najlepszy na serwie " pierwszy na 10.000 lvl na U""" wogóle jestem najlepszy na KW ""mistrz wszechświata jestem " wstyd Panowie własnie jakbys sam wyklikał te miliony to byłbyś w moich oczach mistrzem a tak jesteś nieuczciwym gostkiem ............
    Kiedyś wyklikałem 32h to zmienił exp na Raju i tej drugiej lokacji ...
    Tylko dziwi mnie to że Blatow ostrzegł pewne osoby i te osoby nie dostały bana i pewnie nie dostaną ...

Prawie jak zasady w życiu , im głebięj liżesz tym lepiej masz... ;]

Przegląda
    Konin
    Cytat Zamieszczone przez Shao Zobacz posta
    Tak, korzystałem z niego. pisałem wyżej, że korzystałem z macro które otrzymałem, aby naprawić błędy które ono powodowało.

Dokładnie, używanie to używanie, przyznał się, czekam na bana 60 dniowego, bez ostrzeżenia jak u mnie.

Jak już o tym mowa to czemu Screen jest akceptowany od Admina a od zwykłego gracza nie ? Bo co może podrobić ? A Admin to nie może ? Hahha xD

Zwykły Śmiertelnik
    Najpierw wychodzi na jaw, że członek administracji ostrzegał/chronił znajomych przed falą banów, później właściciel pisze o uczciwej grze, hm... niewiele tu uczciwości, skoro jednym się popuszcza, a świeżak taki jak ja dostaje bana po 50 dniach grania, bez choćby jednego ostrzeżenia.

Edit. Zresztą jedyne co dało mi macro, to możliwość wygodnego siedzenia i słuchania muzyki na fotelu, podczas gdy postać biegała po prywatnej planecie. Musiałem być przy komputerze, bo antybot tego wymagał. Macro nie wpisze za mnie kodu, a wyskakują średnio co 20 min.
    Ostatnio edytowane przez havok89 ; 03-20-2017 o 22:03

Zwykły Śmiertelnik
    Cytat Zamieszczone przez Shao Zobacz posta

Co ty, zapomniałeś jak w szkole było? Rygor i dyktatura nauczycielska. Comper ma swoich pupilków i nic nie zmienisz. Blatow pewnie żadnego bana nie dostanie bo " co było a nie jest, nie piszę się w rejestr".

Zwykły Śmiertelnik Awatar Daniero
    Cytat Zamieszczone przez Kayden Zobacz posta
    Tsa tylko po co ułatwiasz rozgrywkę dając możliwość wykupienia 10mln maxa a potem mamy to zbijać latami dla Twojej rozrywki ?

Powiedz teraz ile PA można zbijać na godzinę ręcznie , skoro taki znawca ;] .
    Wszystko zaokraglilem w gore: 10 000 000 PA robiac po 15 kratek na sekunde na subce x20 tracac po 200PA na kratke 50 000 kratek, co daje 3 333s - 55minut 55s.

Oczywiscie utrzymanie wyniku 15/s przez 56min jest niemozliwe raczej. A i jak bijesz z predkoscia 15 klikniec na s, to wyskakuje zabezpieczenie botowe raz na jakis czas...
    Bany na mnie (forum):
    1 - za sygnę, 2 - "znowu taki sam", jak już skasowałem sygnaturę (0.0)

Znawca Sztuk Walki Awatar Shao
    Przegląda
    Thousand Sunny
    Zachowanie Pana Compera jak i Blatowa mogę ująć tak.

Nie potrafisz napisać macro, ale potrafisz naprawić błędy.

Zwykły Śmiertelnik
    Jaki jest sens dania możliwości pierdyliarda PA skoro nie pozwolisz go zbijać? Co z tego, że ktoś używa Macro żeby to zrobić czy bota? Żyjesz przez ludzi grających w KW. Głównie są t ostlai gracze którzy są od dawna. Przychodzisz raz na rok. Wtf m8.

Przegląda
    Konin
    Cytat Zamieszczone przez Daniero Zobacz posta
    Wszystko zaokraglilem w gore: 10 000 000 PA robiac po 15 kratek na sekunde na subce x20 tracac po 200PA na kratke 50 000 kratek, co daje 3 333s - 55minut 55s.

Oczywiscie utrzymanie wyniku 15/s przez 56min jest niemozliwe raczej. A i jak bijesz z predkoscia 15 klikniec na s, to wyskakuje zabezpieczenie botowe raz na jakis czas...
    Tsa , to ja na makro wyciągałem max 5mln na godzinę ... Nieźle się bawisz ...

Przegląda
    Konin
    Cytat Zamieszczone przez Isae1253212 Zobacz posta
    Jaki jest sens dania możliwości pierdyliarda PA skoro nie pozwolisz go zbijać? Co z tego, że ktoś używa Macro żeby to zrobić czy bota? Żyjesz przez ludzi grających w KW. Głównie są t ostlai gracze którzy są od dawna. Przychodzisz raz na rok. Wtf m8.
    A za rok co nowego w KW ? Opcja macro wbudowana w KW ;] .

Uprawnienia umieszczania postów