Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 102

Wątek: Dragon Ball Super

Zwykły Śmiertelnik Awatar ShunOmate
    GT nigdy nie było w mocy. Nie wiem skąd ci się to wzięło

Elitarny Kosmiczny Wojownik Awatar gajoss
    Przegląda
    Planeta Ciążenia
    Cytat Zamieszczone przez Son Gokim Zobacz posta
    Prosiłbym więc o przedstawienie konkretnego zapisu w regulaminie, że w taki sposób spamuję.
    Tak jak wspomniałem - były to moje 3 odrębne myśli. Chciałbym się przekonać, czy jest to spam w myśl obowiązujących reguł na tym forum.

Freeza mógłby zostać przywrócony do życia... ale niestety musiałby ponownie zginąć. Tak jak wspomniałem - Dragon Ball GT jest w mocy - Freeza w GT nie żyje...
    Tak swoją drogą... nie darzę Freeza jakąś sympatią... Był przecież jednym z głównych antagonistów w Dragon Ball.
    Ale pomysł w Freezą wydaje się ciekawy.
    to jest offtop, tu nie ma czegoś takiego jak spam, bo wszystko co ktoś tu pisze to spam xd

Elitarny Kosmiczny Wojownik Awatar Chaos
    Przegląda
    Przemyśl
    Cytat Zamieszczone przez ShunOmate Zobacz posta

popieram

GT nie jest uznawane jako kontynuacja S

nie da się pogodzić blue i ssj4, już w tym momencie definitywnie odeszli od GT

@Edit
    odcinek ciekawy
    ale o jakiej ostatecznej formie mówił gohan? chodziło mu o formę mistic czy może potrafi osiągnąć coś jeszcze?
    bo coś czuję że twórcy anime chyba znowu będą chcieli zrobić z gohana najsilniejszego wojownika na ziemi, tak jak to było w DBZ więc możliwe że dostanie jakąś nową transformację podczas turnieju
    Ostatnio edytowane przez Chaos ; 05-14-2017 o 10:26

Zasadniczo Mystic to określenie bardziej fanowskie. Oficjalna nazwa japońska jest dużo bliższa do angielskiej nazwy, czyli Ultimate

Znawca Sztuk Walki Awatar LordPawlo
    Cytat Zamieszczone przez gajoss Zobacz posta
    to jest offtop, tu nie ma czegoś takiego jak spam, bo wszystko co ktoś tu pisze to spam xd
    hehe no w sumie tak masz 100% racji

Co do samego freezera Vegeta jakoś się zmienił ale mam nadzieje że tego samego ponownie nie zrobią. Same walki w turnieju z freezerem mogą być naprawdę Ciekawe choć zmiana buu sprawiła że też byłem ciekaw jak sobie będzie radzić

Zwykły Śmiertelnik Awatar Anet
    Zasadniczo Mystic to określenie bardziej fanowskie. Oficjalna nazwa japońska jest dużo bliższa do angielskiej nazwy, czyli Ultimate
    Bukiego się naoglądał XDDD

Akurat pudło. W kwestii DB śledzę kilku zagranicznych youtuberów i to u jednego z nich dowiedziałem się o tym.

Zwykły Śmiertelnik
    A no stąd, że Akira Toriyama wyraził zgodę na to by GT było kontynuacją Dragon Ball Z.
    Gdyby twórca nie wyraził zgody, to zgodziłbym się z Tobą.

Zwykły Śmiertelnik
    Cytat Zamieszczone przez Chaos Zobacz posta
    popieram

GT nie jest uznawane jako kontynuacja S

nie da się pogodzić blue i ssj4, już w tym momencie definitywnie odeszli od GT

@Edit
    odcinek ciekawy
    ale o jakiej ostatecznej formie mówił gohan? chodziło mu o formę mistic czy może potrafi osiągnąć coś jeszcze?
    bo coś czuję że twórcy anime chyba znowu będą chcieli zrobić z gohana najsilniejszego wojownika na ziemi, tak jak to było w DBZ więc możliwe że dostanie jakąś nową transformację podczas turnieju
    1) Rozumiem więc, że postaci z Dragon Ball GT to nie te, które występują w Dragon Ball Z?
    2) Tym bardziej S może stanowić początek GT --> gdy powstawał GT nie było mowy o S... bo po prostu S nie istniał.
    3) "nie da się pogodzić blue i ssj4" --> rozumiem, że ssj można pogodzić z blue?
    Można bo tak narzucili nam twórcy Dragon Ball. W czym więc problem by pogodzić blue z ssj4? Kto powiedział, że ssj4 jest słabszy od blue? (jeżeli Toriyama gdzieś tak powiedział, to proszę o link do tekstu). Przeczytaj mangę to dowiesz się dlaczego chociażby blue jest chętniej wykorzystywane aniżeli red. To samo może tyczyć się odnośnie ssj4.
    4) "definitywnie odeszli od GT" --> nigdy nie mów nigdy. Czas pokaże czy odeszli.
    5) odpierając zarzut odnośnie tego, że GT nie jest kontynuacją Z mogę powiedzieć, że S nie jest z kolei kontynuacją Z. Przecież DB S jest zagnieżdżony w DB Z. A co jeżeli stworzą kolejny arc po ostatnim odcinku DB Z (i nadal będzie się on znajdował w serii S)?

--> czyli mamy: ZZZZZZZZ nagle robi się SSSSSSSSS, w końcu ostatni odcinek Z (gdy Goku spotka Uub'a) i co dalej? Bo chodzą głosy, że ma powstać arc z Uub'em. No to siłą rzeczy trzeba będzie go zrobić po ostatnim odcinku z Z, a przed GT.

6) osobiście nie widzę problemów by połączyć S z GT.
    Ostatnio edytowane przez Son Gokim ; 05-19-2017 o 16:36

Zwykły Śmiertelnik
    Cytat Zamieszczone przez LordPawlo Zobacz posta
    hehe no w sumie tak masz 100% racji

Co do samego freezera Vegeta jakoś się zmienił ale mam nadzieje że tego samego ponownie nie zrobią. Same walki w turnieju z freezerem mogą być naprawdę Ciekawe choć zmiana buu sprawiła że też byłem ciekaw jak sobie będzie radzić
    Ja też chciałem zobaczyć Buu w nowej formie (tzn. chudego). Wolałbym z ekipy wywalić Tien Shinhana.

Uprawnienia umieszczania postów