Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Pytanko o umki Sborna

Znawca Sztuk Walki Awatar Animan

Pytanko o umki Sborna

Tak chciałbym zapytać. Pamięta ktoś może ile trzeba boskich pkt żeby wymaksować 1 umkę Sborna? No i czy w ogóle są one przydatne :P Bo szczerze mówiąc już mi się nie chce trenować, bo te boskie pkt idą jak krew z nosa. Na ten moment mam
    Twoja przyszła Boska Ki : 707.517
    Twoje przyszłe Boskie Punkty : 55
    i tak się zastanawiałem czy po prostu nie dobić do miliona tej boskiej ki, co zajmie mi kilka dni i wtedy od razu pójść na sborna.

Zwykły Śmiertelnik Awatar szpek
    Przegląda
    Karton pod mostem
    Umki to lipa ogólnie, a i tak dostaniesz pkt w zadaniach na nie, a same umki mają po 6 poziomów a ostatnia aż 1 poziom. Boskiej ki też nie trzeba miliona mieć bo żadnej różnicy nie robi.

Administrator Awatar Goldi
    Lepiej rób wszystko na maksa... Przyda ci sie na umki które robia róznice...
    A boska KI przyda ci się na SSJB...
    http://avatars.zapodaj.net/images/f231b96ce9f8.png

Boski Mistrz
    Co do tych umek sborna to tak średnio są przydatne. Jeśli mamy mniej mocy niż nasz przeciwnik, to umka i tak na 99% nie wejdzie (z małymi wyjątkami), więc żeby korzystać z tych umek, to trzeba mieć więcej mocy niż przeciwnik. A skoro mamy więcej mocy, to i tak prawie zawsze wygrywamy.

Co do boskiej ki to warto zrobić maxa, bo przydaje się do ulepszania SSJB.

Administrator Serwera Gry
    Nie więcej mocy a więcej określonej statystyki więc czy naprawdę są bezużyteczne? Ja wcześniej mając mniej mocy niż Sejfes właśnie dzięki umkom mogłem go pokonać(miałem więcej szybkości o trochę)

Boski Mistrz
    Cytat Zamieszczone przez Dashi Zobacz posta
    Nie więcej mocy a więcej określonej statystyki więc czy naprawdę są bezużyteczne? Ja wcześniej mając mniej mocy niż Sejfes właśnie dzięki umkom mogłem go pokonać(miałem więcej szybkości o trochę)
    Właściwie to jedno z drugim się wiąże, bo moc z mobów leci praktycznie równo do każdej statystyki. Jak to się stało, że miałeś więcej szybkości, a pozostałych statystyk już nie? No chyba, że wasza moc była podobna i wpakowałeś masę psk w szybkość. Chociaż obliczyłem sobie, że jakbym użył 1kk psk, to dostałbym raptem 1,2B mocy, więc tyle co nic.

Zwykły Śmiertelnik Awatar szpek
    Przegląda
    Karton pod mostem
    Cytat Zamieszczone przez Shaka Zobacz posta
    Właściwie to jedno z drugim się wiąże, bo moc z mobów leci praktycznie równo do każdej statystyki. Jak to się stało, że miałeś więcej szybkości, a pozostałych statystyk już nie? No chyba, że wasza moc była podobna i wpakowałeś masę psk w szybkość. Chociaż obliczyłem sobie, że jakbym użył 1kk psk, to dostałbym raptem 1,2B mocy, więc tyle co nic.
    Geniuszu, jest jeszcze coś takiego jak trening. Na S może nie daje aż takich stat, ale zawsze można dotrenować z 13 kodami jak się ma choć 10 pz trena.

Boski Mistrz
    Geniuszu jak sam zauważyłeś trening na S to abstrakcja. Jeszcze mniej przydatny niż psk. Jak ktoś coś trenuje, to pewnie wtajemniczenie.
    Ostatnio edytowane przez Shaka ; 05-05-2017 o 13:10

Znawca Sztuk Walki Awatar LordPawlo
    umiejętność S która zwiększa czasowo szybkość

tak choć strzelam

Uprawnienia umieszczania postów