Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Zliczanie mocy ostateczna subka

Zwykły Śmiertelnik

Zliczanie mocy ostateczna subka

Witam
    mam obawy związane z zliczaniem mocy na ostatecznej szubce w moim przypadku jej mnożnik to 58 wczoraj do godziny 21 zbijałem Pa do 6 rano dnia dzisiejszego albo może nawet i 7 nie pamiętam poszedłem spać od razu
    i tak do 24 nazbierałem około 3kkkk mocy z mobów (według statystyk ) po 24 do tej 6-7 rano mam nazbierane dokładnie Zdobyta moc za walki PvM: 9.576.478.057.338 coi w sumie daje około 12kkkk
    idąc spać miałem w zakładce twoja postać 3.5 kkkk co pokrywało się z rankingiem na chwile obecna mam 4.5kkkk mocy więc gra doliczyła mi w 9h 1 kkkk mocy będąc "winną" mi jeszcze prawie 8kkkk mocy jak tak dalej pójdzie do północy nie naliczy mi wszystkiego więc co się stanie z różnicą? przepadnie o północy czy dopiero za kilka dni wjedzie mi cała moc ? oraz skąd są tak ogromne opóźnienia to wina subki ? zazwyczaj sytatystyki dzienne pokrywały się z twoja postać już po godzinie

Zwykły Śmiertelnik
    Przez optymalizacje systemu jest jakaś utrata tej mocy podczas expienia wiec tego co ci brakuje nie odzyskasz. ...

Zwykły Śmiertelnik Awatar LordPawlo
    tak ale miało być pare % a nie aż tyle

Zwykły Śmiertelnik
    CO? utrata ? 80% utraty? jeśli masz racje to po 5 latach żegnam się z tą grą ... noc zarwana za darmo ale zobaczymy

Zwykły Śmiertelnik Awatar luki4004
    Cytat Zamieszczone przez Dawczer Zobacz posta
    CO? utrata ? 80% utraty? jeśli masz racje to po 5 latach żegnam się z tą grą ... noc zarwana za darmo ale zobaczymy
    ranking aktualizuje się dziennie o 4 rano. Ale to dziwne że dość sporo zdobytej mocy pominęło. Ogólnie spr u siebie w statystykach czy zgadza ci się moc. jeżeli tak to się nie masz czym przejmować

Zwykły Śmiertelnik
    nie zgadza mi się moc . od wczoraj w statystykach dziennych przewinelo mi sie 12kkkk a w "twoja postac" mam 4kkkk

w aktualizacjach jest napisane "Używając opcji Szybkiego expienia straty nie są duże lecz dalej są, aczkolwiek są to wartości na poziomie około 1-2%"
    a co rankingu o 4:01 miałem tyle samo mocy w "twoja postać" gdzie w "statystyki dzienne" było już jej znacznie więcej

nie chodzi tylko o moc a ogólnie o wszystko ....
    STATYSTYKI DZIENNE
    Zdobyte PSK: 423.108

Aktualnie posiadane 411587 Pomniejszych smoczych kul.
    wczoraj miałem 200-300k więc dropa psk też mi doliczyło z 20%
    ale nimi sie nie będe aż tak przejmować .... psk mniej ważne ale POWER IS POWER
    Ostatnio edytowane przez Dawczer ; 04-19-2017 o 16:34

Zwykły Śmiertelnik Awatar luki4004
    no to zrób ss'a i pisz ticketa

Boski Mistrz Awatar Spartakus
    wczoraj nabiłem koło 1kk psk i zaliczyło mi z połowę do postaci to kw przy każdym lagu wszystko wypada za postać a nie w postać

Zwykły Śmiertelnik
    Cytat Zamieszczone przez Spartakus Zobacz posta
    wczoraj nabiłem koło 1kk psk i zaliczyło mi z połowę do postaci to kw przy każdym lagu wszystko wypada za postać a nie w postać
    załamie się jeśli na darmo zarwałem noc .

Zwykły Śmiertelnik
    Cytat Zamieszczone przez Dawczer Zobacz posta
    załamie się jeśli na darmo zarwałem noc .
    Oj tam. Zostają przecież alkohol, narkotyki i inne używki jakoś sobie z tą traumą poradzisz.

Uprawnienia umieszczania postów