Zobacz wyniki ankiety: Czy chcecie KW na szybszym serwerze ?

Głosujących
46. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

38 82.61%
  • NIE

8 17.39%
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49

Wątek: KW na lepszym servie ?

Zwykły Śmiertelnik Awatar Akamade
    @Goldi czy ja powiedziałem że to 5min? Powiedziałem że skoro wie iż to słaby punkt to powinien się za niego dawno zabrać a nie dodawać coraz większe liczby a silnik nie wyrabia coraz bardziej i bardziej -,- Wiem że to nie 5min doskonale, tylko mi chodzi o to że skoro widzi iż nie wyrabia to czemu nic nie robi z tym?

Zwykły Śmiertelnik
    Panowie zamiast tak narzekać to zmotywujcie compera do tego aby na spokojnie napisał na nowo "Silnik gry" i też bez pośpiechu, niech to trochę potrwa, a za to będziemy widzieli dobre efekty z pracy którą w to włożył.Założę się, że comper już ma dość ciągłego marudzenia i narzekania, i tym nic nie wskuracie.Comper też człowiek i od tego czytania (o ile to czyta) na samą myśl mu się odechciewa aby robić jakiekolwiek kroki w tej sprawie.Na dodatek Goldi zapewnił , że postara się skłonić compera do tej decyzji także poczekajmy na rozwój wydarzeń i tak nie marudźmy

Zwykły Śmiertelnik Awatar kurzel131
    Mniejsze lagi albo podpierdzielimy o tworzenie gry o db bez zgody autora db

Zwykły Śmiertelnik Awatar kielon51
    Boże ludzie, jak głupim można być? Poważnie... Oczekujecie od Compera że będzie wam ulepszał gre, że będzie kodował całymi dniami, tylko dlatego że go zwyzywacie i nazwiecie bezużytecznym na jego własnym forum o jego własnej grze? Napisał to od podstaw, robi to na bierząco itp. Ogarnijcie że on nie siedzi tylko i nic nie robi, ale napisał na przykład całą nową fabułe (S) bo to było ważne żeby dać kolejną porcje gry. Dał wam nowe lepsze tutoriale, i ogólnie dodaje dużo dużo rzeczy do tej gry, i wy teraz oczekujecie że usiądzie i napisze wam nowy silnik gry w tym momencie, ale też jeśli bedzie to robił to oczekujecie ciągłych updateów, i nowości. Albo jedno albo drugie, i co najważniejsze, szacunek. On nie musi tego dla was robić, i na pewno nie robi dla tych co się tutaj o nim negatywnie wypowiedzieli, więc może po prostu najzwyczajniej, pokażcie trochę szacunku i zrozumienia, dajcie mu czas, grajcie w gre taką jaka jest teraz bo i tak jest milion razy lepsza niż była, i czekajcie aż będzie coś dodawał. A temat na miejscu modków bym zamknął bo robi się z tego temat o tym kto bardziej pojedzie Compera, i to jest już po prostu głupie...
    ☺☺☺☺☺☺☺
    ☻☻☻☻☻☻
    ☺☺☺☺☺
    ☻☻☻☻
    ☺☺☺
    ☻☻

Panu podziękujemy, pisanie fabuły S to było kopiowanie i zmienianie liczb/tekstów. A sokoro zrobił gre która na niego zarabia to niech też się nią zajmuje, CompeR od dawna sam nie pisał fabuły...

To może ty napisz taką grę? Zobaczymy czy będzie taka cudowna i jak się nią będziesz zajomował po 8 latach. Robi co robi, ale też ma życie, i musi robić więcej niż pisać jakąś gierkę bo ty jesteś niezadowolony. Na tysiące ludzi tylko kilkudziestu narzeka i go wyzywa, reszta gra bo lubi tą gre i wiedzą że bedzie więcej dodawane i poprawiane.
    A poza tym, czemu miałby nie kopiować i wklejać? Czy jak masz coś gotowe to napiszesz to jeszcze raz? Tylko po to żeby ktoś ci nie mógł powiedzieć że kopiujesz?
    Troszkę szacunku nikomu nie zaszkodzi a może bardzo pomóc
    Ostatnio edytowane przez kielon51 ; 04-19-2017 o 19:05
    ☺☺☺☺☺☺☺
    ☻☻☻☻☻☻
    ☺☺☺☺☺
    ☻☻☻☻
    ☺☺☺
    ☻☻

Robić coś a nic to różnica xD A ja nie zrobie gierki o nie umiem :P I ja nie jestem tu bo lubie tylko by wyśmiewać innych :P

To powiedz mi co masz z tego że tak źle mówisz o comperze? Myślisz że to pomoże? Myślisz że jesteś przez to jakiś fajniejszy i ludzie będą cię lubić? Na jego miejscu wolałbyś coś robić gdyby mówili ci pozytyne rzeczy/ nic nie mówili czy gdyby pisali ci takie rzeczy jak ty i inni tutaj o nim piszecie? Napisał że ten rok, albo nie, czemy zakładam że ten rok albo następny, Goldi też pisał o takich rzeczach, a teraz tylko mu pokazujecie że macie o nim okropną opinię i nie wnosicie nic konstruktywnego do tematu, dosłownie zrobiliście z tego śmietnik i tylko się wypowiada każdy negatywnie na jego temat, tak jakby miało z tego wyjść coś pozytywnego, zastanówcie się nad tym co tu odwalacie, i polecam popracować też nad kulturą i traktowaniem ludzi bo na prawdę słabo wam to idzie.
    ☺☺☺☺☺☺☺
    ☻☻☻☻☻☻
    ☺☺☺☺☺
    ☻☻☻☻
    ☺☺☺
    ☻☻

Zwykły Śmiertelnik
    kielon weź nic nie pisz bo offtop wprowadzasz , na miejscu moderatorów to bym Ci warna wlepił ... a co do tematu , to jak wie o co chodzi to można pogodzić te 2 rzeczy , sam zajmie się silnikiem a reszta popracuje nad fabułą , tyle w temacie , czekamy na efekty i relacje z prac nad silnikiem , można byłoby zamieścić procentowy wykaz jakiś żeby każdy wiedział jak przebiegają prace

Uprawnienia umieszczania postów